Instrument strunowy szarpany Witam.

Tak, wiem, bardziej żałosnego przywitania nie mogłam wymyślić xD Więc… Chodzę do pierwszej gimnazjum, rocznik 2003-gatunek zagrożony wyginięciem. Mam na imię Zuzia, Zuziek, Zuziuś, Rucio, Emoś-wybierzcie sobie co chcecie. Jest dwudziesty kwietnia, a ja stwierdziłam, że założę bloga, by móc się komuś wyżalić. To to samo co pamiętnik, ale może ktoś będzie chciał czytać moje wypociny?

Dobra, koniec pieprzenia o głupotach. Ważę 55kg przy 162cm wzrostu. Niektórzy mogą powiedzieć ‚Zuzia, ale to normalna waga!’. Taa, waga mówi co innego i wygląd co innego.  Jak na siebie patrzę to… widzę te ogromne uda, wylewający się brzuch. Zawsze marzyłam o drobnych nóżkach, delikatnych rysach twarzy i płaskim brzuchu. Zawsze chciałam czuć wystające kosteczki. Nie będę mówić, ile razy przechodziłam na ‚dietę’ (która trwała najwyżej 3h). Jednak ostatnio zaczęłąm czytać blog DragonFly, zainspirowała mnie. Mam nowe postanowienie. Zostanę motylkiem. Już coś się z moim muskiem dzieje, na widok jedzenia mam lekkie odruchy wymiotne. Także jest ok. Postanowiłam, że mam limit 500kcal na dzień. Dziś zjadłam serek wiejski, pół talerza zupy (mamke przypilnowała ;-;) i wafle ryżowe z keczupem. No i do tego 80 brzuszków, 80 przysiadów, 15 minut deski i 20 minut biegu w miejscu. Tylko się zrobi ciepło, to będę biegać normalnie, po drodze a nie jak debil w pokoju XD.

Nah, tak się rozpisałam, a przecież nikt tego nie przeczyta XD Takich bloguf jest mnóstwo. Potraktuję to jako pamiętnik.

I chyba zabiorę się za pomidorka na kolację.

Trzymajcie się, motylki <3

Informacje o Zuzia

Tłuszcz. Żółty. Obślizgły. Tuczący. Jest wszędzie. A ja będę lekka jak motylek. ''Udawanie silnego tylko sprawi, że zapomnisz o swoim prawdziwym obliczu. Dlatego to ważne, by rozluźnić się i polegać na innych co jakiś czas. Będąc zranionym, skrzywdzonym, skaleczonym, w czasie, gdy masz ochotę płakać, Spójrz na rozległe niebo i krzycz donośnym głosem: Nie chcę zapomnieć kim jestem! Chcę być s o b ą !''~The GazettE-Miseinen
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>