Lel O.o

Hey motylki! *tuli*

Patrzę sobie na wyświetlenia… 52… dzisiaj 4… SAAAY WHAT?! Pewnie jakiś bug czy coś, omg XD  Btw, dzisiaj dopiero drugi dzień próby zostania motylkiem, a ja już lekko… zjebałam. No na śniadanie było ok, jogurt naturalny (huje posłodzili), potem obiad-kawałeczek ryby z piekarnika w ziołach i troszkę ryżu-mamke już anoreksję podejrzewa (XD),pls no. Teraz zjadłam troszkę płatków z mlekiem-wiem, nie powinnam, ale nie mogłam się powstrzymać -,- Do końca dnia tylko woda! Ale spaliłam coś ćwiczeniami: 60 brzuszków, 60 przysiadów, 5 minut rowerka, 5 minut nożyc, 15 minut deski, 25 kobiecych pompek i 15 minut biegu w miejscu. Będzie ok. Ważę (ważyłam rano, tfu) 55,2 ^^.

Moje cele:

  1. 50kg
  2. 47kg
  3. 45kg
  4. 42kg
  5. 40kg      Ciekawe, czy dam radę do końca roku :D

Zastanawiam się, po co wy to czytacie. Gdybym miała chociaż jakieś rozterki miłosne, problemy… a tu huj, moje nudne życie i nieudane próby XD Jak pójdę do szkoły (tak, mam 5 lat i jeszcze do niej nie chodzę), to będzie się moooże więcej dziać. Pewnie utknę w jakimś friendzone c’:

Macie jakieś pasje? Hobby? Moim ulubionym zajęciem jest rysowanie, bardzo oridżinal, i know. A do tego piszę w zeszycie teksty piosenek The GazettE  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to trzymajcie się chudo <3333

 

 

Informacje o Zuzia

Tłuszcz. Żółty. Obślizgły. Tuczący. Jest wszędzie. A ja będę lekka jak motylek. ''Udawanie silnego tylko sprawi, że zapomnisz o swoim prawdziwym obliczu. Dlatego to ważne, by rozluźnić się i polegać na innych co jakiś czas. Będąc zranionym, skrzywdzonym, skaleczonym, w czasie, gdy masz ochotę płakać, Spójrz na rozległe niebo i krzycz donośnym głosem: Nie chcę zapomnieć kim jestem! Chcę być s o b ą !''~The GazettE-Miseinen
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>